عضویت در کانال تلگرامی
سایت های کسب درامد ptc

کسب درامد از فیس نما

بسم الله الرحمن الرحیم

سایت فیس نما سایتی که شاید بارها نامش را شنیده باشیم. اما طریقه کار ان را نفهمیم ویا این که سایت معتبری است یانه پس همراه ما باشید قضاوت معتبربودن را بر عهده خودتان می گذاریم.

شبکه اجتماعی فیس نما با هدف ایجاد یک شبکه‌ی اجتماعی ِ سالم فعالیت خود را آغاز کرده و آماده‌ی سرویس دهی به کاربران ِ شبکه می‌باشد. کاربران می‌توانند یک ارسال با طول بیشتر از ۲۰۰۰۰ کاراکتر بهمراه تصویر، ویدئو، لینک و فایل داشته و با دنبال کردن کاربران، افکار و نظرات خود را با سایرین به اشتراک بگذارند. گروه‌ها، کارمندان، همکاران و انجمن‌ها با ایجاد یک شبکه اختصاصی قادر به ارتباط با یکدیگر بوده و به کمک تکنولوژی آر‌اِس‌اِس می‌توانند تازه ترین‌های شبکه اجتماعی فیس نما را پیگیری نمایند. شبکه اجتماعی فیس نما توسط هر وسیله‌ی متصل به اینترنت از جمله تلفن همراه دنبال‌پذیر است!

سایت فیس نما در اصل یک شبکه اجتماعی است که چندین سال از افتتاح ان میگذرد وکاربران ان چندین میلیئن میباشد می توان گفت اولین شبکه اجتماعی کشور است.

این شبکه امروزه به یک شرکت تبلیغاتی بزرگی هم تبذیل شده است.کار این چگونه است؟کار این سایت واسط بین تبلیغ دهنده و مشتری می باشد ومانند سایتهای کلیکی است .ثبت نام وکسب درامد از این سایت را به همگان توصیه میکنیم.

عضویت

روش های کسب درامد

۱: پرداخت به ازای کلیک روی تبلیغات

پرداخت به ازای کلیک (Paid To Click) به معنی اینکه شما بابت هر کلیک مبلغی را دریافت می کنید! پس کلیک های شما ارزشمند هستند. آنها را هدر ندهید!
در این نوع تبلیغ، یک سایت (به عنوان مثال فیس نما) در قبال دریافت مبلغی مشخص از تبلیغ دهندگان، ضمانت می کند تعدادی بازدید (کاربر) را به سمت سایت تبلیغ دهنده هدایت نماید. بنابراین در این سایت، شما به عنوان کاربر عضو می شوید و در حقیقت مسئولیت انجام بازدید را برعهده می گیرید و به ازای هر کلیکی که بر روی تبلیغات موجود انجام می دهید، مبلغی معین دریافت می نمایید. بنابراین تمامی کاربران می توانند به کسب درآمد از این روش بپردازند.
به قول خود شبکه فیس نما برد – برد
برای شروع کسب و کار بعد از ثبت نام از طریق اینجا واینجا ورود به حساب خود از قسمت تبلیغات کلیکی بر روی زیر منوی مشاهده و کسب درآمد کلیک کنید.

حداقل میزان برداشت از سایت فیس نما ۱۰۰۰۰ تومان است.

شما می توانید تا ۴۵۰۰۰۰۰تومان ماهانه از این سایت کسب درامد کنید.

پرداختی های این سایت بسیار سریع ومنظم می باشد وپس درخواست.طی ۱۲ ساعت پرداخت میشود.

عضویت در سیستم کسب درآمد فیس نما

سپس کافیست فرم عضویت را تکمیل کنید و بر روی دکمه “ادامه” کلیک نمایید. به همین راحتی شما به عضویت این شبکه اجتماعی درآمدید و می توانید از تمامی امکانات فیس نما استفاده کنید.

اولین صفحه ای که بعد از ثبت نام مشاهده می کنید، داشبورد سایت می باشد که امکانات و گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد. در تصویر زیر، بخشی از منوی داشبورد فیس نما را مشاهده می کنید. در این تصویر، گزینه هایی که مربوط به کسب درآمد می شوند، با مستطیل قرمز رنگ مشخص شده اند.

کسب درآمد از فیس نما

نحوه کسب درآمد از سیستم تبلیغات کلیکی در فیس نما

پس از ورود به داشبورد فیس نما ، بر روی گزینه “تبلیغات کلیکی” که در تصویر فوق با مستطیل قرمز رنگ مشخص شده است، کلیک کنید. حال به صفحه ای مطابق تصویر زیر هدایت می شوید.

facenama

قسمت بازدید خودکار را میزنید وصبر کنید تا کسب درامد از اگهی ها تمام شود.

شما می توانید با دریافت زیر مجموعه درامد خود را بالا ببرید.

برچسب ها
گروه سرمایه گذاری NB

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن